Bestuur

Het bestuur van DCLA Halen

Rik Donders

Rik Donders Voorzitter- Afgevaardig bestuurder DCLA

rik.donders@dclahalen.be
0475 75 97 33
3450 Geetbets

    Wim Steurs

    Wim Steurs Ondervoorzitter

    wim.steurs@dclahalen.be
    0472 69 43 68
    3391 Meensel-Kiezegem

      Willy Sempels

      Willy Sempels Penningmeester

      willy.sempels@dclahalen.be
      0495 92 03 99
      3450 Geetbets

        Mia Kinnaer

        Mia Kinnaer Secretaris

        mia.kinnaer@dclahalen.be
        0494 51 78 77
        3293 Diest

          Patrick Derbaix

          Patrick Derbaix Bestuurslid - 't Halens Criterium

          patrick.derbaix@dclahalen.be
          0474 19 79 17
          3545 Zelem

            Godelieve Happaerts

            Godelieve Happaerts Clubkledij en feestelijkheden

            godelieve.happaerts@dclahalen.be
            0473 58 40 00
            3450 Geetbets

              Sigrid Vanden Bempt

              Sigrid Vanden Bempt Bestuurslid- Afgevaardigde jeugd

              sigrid.vandenbempt@dclahalen.be
              0496 68 83 08
              3380 Glabbeek

                Hugo Truyers

                Hugo Truyers Bestuurslid - Verantwoordelijke accomodatie

                hugo.truyers@dclahalen.be
                0498 49 32 59
                3560 Linkhout