Trainers

Wie zijn de trainers bij DCLA Halen?

Hugo Truyers

Hugo Truyers Trainer groep 1 - 8

hugo.truyers@dclahalen.be
0498 49 32 59
3560 Linkhout

    Pol Poleunis

    Pol Poleunis Trainer Jeugd Afstand vanaf Cadet

    pol.poleunis@dclahalen.be
    0487 16 53 49
    3470 Waanrode

      Chiel Poffé

      Chiel Poffé Trainer afstand Jeugd vanaf Cadet

      chiel.poffe@dclahalen.be
      3545 Zelem

        Gery Rodiers

        Gery Rodiers Trainer Jeugd BePuMi

        gery.rodiers@dclahalen.be
        0494 43 20 95
        3545 Halen

          Nele Claes

          Nele Claes Jeugdtrainer

          nele.claes@dclahalen.be
          meer info later

            Sigrid Vanden Bempt

            Sigrid Vanden Bempt Trainer Jeugd BePuMi

            sigrid.vandenbempt@dclahalen.be
            0496 68 83 08
            3380 Glabbeek


              Hannelore Veulemans

              Hannelore Veulemans Jeugdtrainer

              hannelore.veulemans@dclahalen.be
              meer info later

                Charlotte Liebens

                Charlotte Liebens Jeugdtrainer

                charlotte.liebens@dclahalen.be
                0479 70 69 44
                3800 Sint-Truiden